REALIZUJEMY świadomie analizując potrzebę względem możliwość stawiając na cele

Dla nas, profesjonalistów, komunikacja z Klientem to podstawa. Dostarczając kompleksowych rozwiązań – od strategii po kreację – słuchamy, aby zrozumieć potrzeby Klienta. To właśnie dzięki temu, każdy rodzący się projekt wyprzedza o pół kroku oczekiwania Klienta i jest naszym wspólnym sukcesem, który na długo zapadnie w pamięci.

Jesteśmy zespołem doświadczonych pasjonatów od wielu lat obecnych na rynku marketingu korporacyjnego, eventów oraz mediów społecznościowych. Tworzymy efektowne eventy – od ekskluzywnych gali, bankietów, przez otwarcia obiektów czy premiery produktów, po imprezy integracyjne. Zajmujemy się̨ także budowaniem wizerunku marki oraz nowoczesną komunikacją w świecie social mediów.

Tworzymy całe kampanie marketingowe firm jak i poszczególne ich elementy: filmy wizerunkowe (budujące prestiż firmy), filmy viralowe (uwielbiane przez internautów), reportaże z eventów, fotografię biznesową, filmy produktowe. Wykonujemy także zdjęcia w technologii 360˚, na bazie których tworzymy wirtualne spacery.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, najlepsi w swoich dziedzinach, zawsze zaangażowani na 200% w powierzone im projekty.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
SCENOGRAFIA EVENTOWA
FOTO i VIDEO CONTENT
SOCIAL MEDIA

Acanthus Aureus – nagroda podczas PGA Miedzynarodowe Targi Poznańskie

Sukces naszego Partnera, jest naszym sukcesem. ASUS podczas PGA 2016 odebrał nagrodę za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej.

Jesteśmy dumni, że strefa naszej produkcji otrzymała nagrodę.

Mamy jeden wspólny cel: zrealizować założenia naszych partnerów biznesowych w oparciu o naszą wizję robienia rzeczy niebanalnych i dających nam poczucie spełnienia.

JAK PRACUJEMY

Kluczowe dla nas zarówno oczekiwania Klienta, jak i jego historia. Każdy z projektów jest dokładnie analizowany, tak aby zastosowane rozwiązania były nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim efektywne.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dokładnie zaplanować przebieg każdego projektu – określamy role oraz wyznaczamy terminy dla prawidłowego przebiegu projektu.

Słuchamy, omawiamy, podsumowujemy – to wszystko jeszcze przed zakończeniem projektu. Wychodzimy naprzeciw, identyfikując kolejne potrzeby, aby dalsza współpraca przebiegała jeszcze sprawniej.

Po zakończeniu każdego projektu, przygotowujemy szczegółowy raport oraz dostęp do strefy partnera, w której znajdziesz dokumentację z przebiegu naszych działań.

W czasie istnienia naszej agencji mieliśmy okazję pracować dla wielu polskich i zagranicznych firm. Bez względu na wielkość projektu – zawsze dajemy z siebie maksimum zaangażowania i pasji, dostarczając naszym Klientom realizacje na najwyższym poziomie.

zobacz nasze PORTFOLIO